‘Öyle ha deyince olmuyor’ demişti! Bade İşçil’e sarı sayfalar aşk getirdi

Bir süredir ekranlarda olmayan fakat 2024 yılında iyi bir projeyle seyirci karşına çıkmak istediğini her fırsatta dile getiren Bade İşçil, magazin gündeminin semptik isimleri arasında yer alıyor.

İşçil, önceki gün Bebek’te yaptığı yürüyüş sırasında görüntülendi. “Yazın herhalde kemik olarak devam edeceğim hayata” diyen oyuncu, yeni aşk sinyalleri verdi.

“YALNIZ GELDİK, YALNIZ GİDİYORUZ”

Geçtiğimiz günlerde Baltalimanı’nda yürüyüş yapan İşçil, “Genel olarak kimseye yürümüyorum ama. Yalnız geldik, yalnız gidiyoruz. Bakın yalnız yürüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“SARI SAYFALARA İLAN MI VEREYİM?”

Ünlü isim, ilişki soruları hakkında, “Sarı sayfalara ilan veriyoruz gibi her defasında. Yok ki birisi arkadaşlar. ‘Öyle olsun hadi’ deyince de olmuyor” şeklinde konuşmuştu.

“KENDİ KENDİME GELİN GÜVEY OLUYORUM”

Bade İşçil, aşk hayatında bir hareketlilik olmadığını ifade eden açıklamalarıyla gündem olmuştu. Bu kez kalbinin dolu olduğunun sinyalini veren oyuncu, henüz tanışma aşamasında olduklarını şu sözlerle belirtti:

Yok bir şey ya. Kriterlerime bakıyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum. Daha bir yemeğe çıkalım görüşelim de. Değerlendirmedeyim. Aramız da kalsın şimdilik. Daha açılamadım. Ben daha yeni tanıyorum. Tanıdıkça olursa görürsünüz. Gideceğim teklif edeceğim gözetiyorum şu an.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x